Muğla Bodrum Evde Masaj Süheyla

Hindistan’a özgü bir baş masaj yöntemi olarak bilinen Champisaj yöntemi yüzyıllardır süre gelen tarihiyle Hindistan’da çok sık bir şekilde uygulanan terapi yöntemlerinin başında gelir. Muğla bodrum evde masaj Hint baş terapisi, sinir ucuna denk gelmekte olan refleks noktası üstünde yoğunlaşmış ve parmak baskısının çok fazla kullanıldığı farklı bir terapi çeşididir.

Bu uygulamanın hastaya hissettirdiği rahatlık duygusu ve ona kattığı huzur dolayısıyla Ayurvetik masaj uygulaması olarak da tanınmaktadır. Ülkemiz genelinde, gün içinde yaşanan yoğun tempo nedeniyle insan üzerinde bıraktığı olumsuz etkiler nedeniyle birçok insanın tercih ettiği bir tür haline gelmiştir. Bodrum evde masaj Ancak aralarındaki en önemli farklılıklarda biri de Ayurveda’nın mistik kokulara sahip olan bitki esanslar ve yağ kullanma şeklinde yapılıyor olsa da Hint baş terapi yöntemi hiçbir şekilde yağ kullanımı olamadan da yapılabilmektedir.

Gün içindeki yorgunluk ve stresten kurtulmak için Hint baş terapi yöntemi, yüzdeki ve kafadaki kan sirkülasyonunun artması sağlık dolu bir yaşam sunmaktadır.

Hint baş masaj uygulamasının asıl amacı organlarda biriken stresin atılmasını sağlayarak vücudun daha fazla rahatlamasını sağlamaktır. Muğla bodrum evde masaj .