Muğla Kavaklıdere Mutlu Son Masaj Umur

Günümüzde daha çok klasik masaj olarak bilinen yöntem, aslında 17. Muğla kavaklıdere mutlu son masaj yüzyılda bilim insanları tarafından uzun uğraşlar neticesinde tekrar kendini göstermiş fakat İsveç masaj tekniği olarak lanse edilmiştir. Sebebi de İsveçli bir bilim insanı tarafında gün yüzüne çıkarılmasıdır.

Bu terapide uygulanan yöntem ve el hareketleri çeşitleri de 19. Kavaklıdere mutlu son masaj yüzyılın son çeyreğinde Hoffa adlı bir bilim insanı tarafından Almanya’da yayımladığı kitabında bu terapi tekniğine ciddi şekilde yer vermiştir. Her ne kadar bu yöntemden sonra Konnektif Doku ve Segmental yöntemi türleri ortaya çıkmış olsa da hiç biri İsveç tarzı yöntem kadar etkili olamamıştır.

Bu nedenle dünyada en yaygın şekilde kullanılan yöntemler arasında İsveç masaj tekniği ilk sıradadır. Muğla kavaklıdere mutlu son masaj . Çünkü diğer yöntemlerin uygulanabilir olduğu alanlar İsveç yöntemine göre oldukça kısıtlı yani bölgesel kalmıştır. Hatta 2002’de yapılan bir anket sonucu kişilerin %59’ u bu uygulamanın etkilerine gerçekten, %42’sinin bu uygulamayı ilginç bulduğu ortaya çıkarken %34’ lük bir kısmında bu uygulamanın kendilerine fayda sağlamadığı düşüncesi ortaya çıkmıştır.